Кіровоградська Мала академія наук оголошує конкурс до Великодня у двох номінаціях для 1-11 класів:
– «Писанкове дерево життя» (відеоролик до 3 хв. з покроковим створенням писанкового дерева );
– «Збери Великодній кошик» (відеоролик про звичаї, обряди, традиції, що кладуть у кошик саме у вашій місцевості; символічне значення кожного атрибуту).
Зберігаємо звичаї і традиції рідного краю РАЗОМ!!!
Умови конкурсу
Надіслати ПОСИЛАННЯ на відео (попередньо завантажене в ЮТУБ) на електронну адресу: ktv.man.ua@ukr.net з обов’язковою інформацією:
- ПІБ учня
- Клас.
- Заклад освіти.
- Номінація.
- Номер телефону учня і вчителя.
Дедлайн: до 14 КВІТНЯ
Журі визначить переможців, результати будуть опубліковані у фейсбуці, інстаграмі.
Результати конкурсу
Вітаємо переможців обласного конкурсу “Великодні традиції Центральної України” в номінації “Збери Великодній кошик”:
І місце
Лисак Софія, учениця 2 класу Рівнянського ліцею №2 Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області;
Бойко Марія, учениця 10 класу Соколівського ліцею Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
ІІ місце
Полтавець Поліна, вихованка Новомиргородського міського центру дитячої та юнацької творчості Новомиргородської міської ради Кіровоградської області;
Гончаренко Максим, вихованець Новомиргородського міського центру дитячої та юнацької творчості Новомиргородської міської ради Кіровоградської області;
Мартиненко Валентина, учениця 8 класу комунального закладу «Михайлівський ліцей» Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Назарко Анастасія, учениця 10 класу Глодоського ліцею Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області;
Учні 4 класу комунального закладу «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
Учні 4, 6, 11 класу комунального закладу «Могильненський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.
ІІІ місце
Бацман Іванна, учениця 4 класу Цукрозаводського ліцею Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області;
Козак Олексій, учень 2 класу Новопразького ліцею Новопразької селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області;
Комар Анна, учениця 5 класу Глодоського ліцею Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області;
Малащенко Євген, учень 1 класу комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;
Нелепа Матвій, учень 1 класу комунального закладу «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради Кіровоградської області;
Осика Родіон, учень 3 класу комунального закладу «Ліцей «Надія» Великоандрусівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області»;
Поліщук Андрій, учень 8 класу комунального закладу «Михайлівський ліцей» Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Шевченко Вікторія, учениця 7 класу Оситнязької філії Великосеверинівського ліцею Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району;
Учні 3 класу Олексіївської філії Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради, Кропивницького району Кіровоградської області;
Учні 3 класу комунального закладу «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської міської ради Кіровоградської області.
Вітаємо переможців обласного конкурсу «Великодні традиції Центральної України» у номінації «Писанкове дерево життя».
І місце
Волченко Денис, Рощахівська Злата, Лисянський Назар, Антонюк Марія, Гайдай Єгор, Руденко Артем, Козак Мирослава, учні 4 класу Вікнинської філії комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
Поліщук Андрій, учень 8 класу комунального закладу «Михайлівський ліцей» Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Слободянюк Анастасія, учениця 4 класу Вікнинської філії комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
Учні 8 класу комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради».
ІІ місце
Басова Злата, учениця 4 класу Цукрозаводського ліцею Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області;
Дащенко Злата, Герб Сергій, учні 8 класу Назарівської загальноосвітньої філії Карлівського ліцею Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Карачінська Анастасія, учениця 3 класу, Карачінський Максим, учень 5 класу Великовисківський ліцей Мар’янівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області;
Кіт Віктор, Гудименко Марія, учні 4 класу комунального закладу «Ліцей №2 Долинської міської ради»;
Кушнір Софія, учениця 8 класу Гайворонської філії №2 комунального закладу «Гайворонський ліцей №2» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
Пісна Олександра, учениця 4 класу комунального закладу «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради Кіровоградської області»;
Сало Александра, учениця 3 класу комунального закладу «Голубієвицький ліцей» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області;
Стародуб Людмила, учениця 6 класу комунального закладу «Могильненський ліцей» Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області.
ІІІ місце
Бабій Софія, учениця 8 класу ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Борщенко Анна, учениця 5 класу Глодоського ліцею Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області;
Вихованці гуртків «Моделювання іграшок – сувенірів» та «ABC Club» комунального закладу «Гайворонський Центр дитячої та юнацької творчості» Гайворонської міської ради;
Вовкодав Назар, учень 4 класу комунального закладу «Торговицький ліцей імені Є. Ф. Маланюка» Новоархангельської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області;
Горбенко Віктор, учень 5 класу Рівнянського ліцею №5 Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області;
Грінченко Артем, учень 4 класу Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району;
Ковальчук Олександра, учениця 6 комунального закладу «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
Лапа Давид, учень 1 класу Рівнянського ліцею №2 Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області;
Рудий Іван, учень 6 класу комунального закладу «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської міської ради Кіровоградської області»;
Савченко Анастасія, учениця 8 класу комунального закладу «Михайлівський ліцей» Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Савченко Кіра, учениця 6 класу Червоненської філії комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
Учні 1 – 4 класів Гайворонської філії №2 комунального закладу «Гайворонський ліцей №2» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, вихованці рою «Вільні духом» Гайворонського куреня ім. О. Глобенка;
Учні 1, 5, 6, 8, 9 класів Володимирівської філії Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
Учні 2 класу Червоненської філії комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
Учні 3 класу Долинівської філії комунального закладу «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
Фоміна Анастасія, вихованка дитячо-юнацького центру «Вись» Маловисківської міської ради Кіровоградської області;
Юхименко Анастасія, учениця 5 класу, Юхименко Дар’я, учениця 7 класу Лісівської філії комунального закладу «Михайлівський ліцей» Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області.