
Загорулько Іван
Учень 11 класу комунального закладу “Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради”
с.Завалля, Гайворонський район, Кіровоградська область
Захоплення:
– математика,
– конструювання,
– стартапи,
– комунікації.
Інтелектуально обдарований учень, працює за обраною відповідно до індивідуальних інтересів науковою проблемою, консультується з фахівцями у різних галузях науки і техніки, володіє науковою термінологією, аргументовано висловлює свою думку, вміє формулювати науково обґрунтовані висновки, застосовує знання на практиці.
Результати власної інтелектуальної роботи успішно демонструє у різноманітних конкурсах та виставках.


2019 рік: ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, секція комп’ютерні системи та мережі (диплом І ступеня); ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, секція комп’ютерні системи та мережі (учасник); участь у Всеукраїнській літній школі робототехніки та інформаційних технологій; фінальний етап Х Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів ”Майбутнє України”, номінація ”Робототехніка та робототехнічні системи” (учасник); 2020 рік: ІІ етап Всеукраїнського конкурсу ”Техно-Україна 2020”, національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF 2020 (International Science and Engineering Fair) у номінації ”Інформаційні технології” (диплом ІV ступеня); ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, секція інформаційно- телекомунікаційні системи та технології (диплом І ступеня); Міжнародна виставка винахідників INTARG 2020 (бронзова медаль).
Прилад для ванни ``Черепаха МАНя``
Актуальність теми: технології розумного дому вражають не лише своєю економією та геніальністю, а ще й довершеністю. Поступово виходячи за рамки звичайного, розумний дім набуває все більш модернізованих систем. І ось, нарешті, виходить за межі лише спальні, вітальні та кухні. Ми пропонуємо ще один прилад, який відрізнятиметься своєю функціональністю від аналогів.
Мета: створення власного приладу із функціями розумного дому для ванної кімнати.
Завдання: опрацювати матеріали по застосуванню функцій «Розумного дому»; розглянути існуючі прилади для ванної кімнати; розібрати методи вимірювання температури та рівня води; створити функціональну та структурну схеми пристрою; написати програмне забезпечення, що підтвердиться коректною роботою.
Об’єкт дослідження: функції розумного дому у ванній кімнаті.
Предмет дослідження: автоматизація догляду за станом води у ванній.
Висновки: розглянуто розумний дім у ванній кімнаті, як наслідок, виявлено його недостатній розвиток та функціональність. Розроблено моніторинг глибини і температури. Реалізовано пристрій моніторингу цих показників. Виконано алгоритм послідовності дій пристрою. Поставлена нами мета досягнута.